E50RA-FW500-C
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
E50RA-FW500-C
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 61.63mm W x 109.65mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 5" (127.00mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB), SPI
Dot Pixels : 480 x 854
Controller Type : ILI9806
Description : 5.0" TFT IPS RGB, SPI CAPACITIVE
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB), SPI 5" (127.00mm) 480 x 854